Razem pomóżmy Małgosi wygrać z rakiem! Małgorzata Strawińska, której ćwiczenia w specjalnym wydaniu Personel i Zarządzanie – Maj 2020 pomogły nam zdrowo przetrwać pandemię, teraz potrzebuje naszej pomocy!

Małgosia ma tylko 35 lat! Od listopada 2020 choruje na raka, jest po operacjach, niestety teraz ma liczne przerzuty, ale jest nadzieja…. Niestety nierefundowana.

Poznaj historie Małgosi

Małgorzata Strawińska ma 35 lat, jestem szczęśliwą żoną Łukasza, mamą 8-letniej Amelki i 3-letniego Hugusia, trenerką fitness gosiafit.pl. Dwa lata temu, po diagnozie (rak szyjki macicy, listopad 2020 r.) przeszła radykalną operację oraz radioterapię. Jednocześnie mierząc się z informacją o pierwszym przerzucie, na który również został wykonany zabieg operacyjny. W ubiegłym miesiącu okazało się, że ma dwa przerzuty w tkankach miękkich oraz trzeci duży, nieoperowalny w tej chwili ze względu na ryzyko zabiegu, guz na płucu. Przerzuty niestety rosną bardzo szybko. Małgosia obecnie rozpoczęłam chemioterapię, wierzy, że pomoże jej zmniejszyć guzy tak, by można było usunąć je operacyjnie.

Wyniki badań nad chemio-wrażliwością i zalecenia lekarskie wskazują, że immunoterapia stwarza dla Małgosi dużą szansę w skutecznym leczeniu trzech nowych przerzutów. Zachęcona przez lekarzy, wierzy, że wspomoże organizm i wróci do zdrowia dzięki sprowadzeniu i zorganizowaniu terapii z nowoczesnymi lekami, które z powodzeniem stosowane są do leczenia raka szyjki macicy w wielu krajach poza Polską, a które w Polsce niestety nie są refundowane.

Sytuacja jest bardzo poważna! Zwracamy się do Państwa z próbą o pomoc finansową na pokrycie kosztów leczenia immunoterapeutycznego. 

Pomóż Małgosi spełnić marzenie – wygrać z rakiem

Każda złotówka się liczy! Razem możemy więcej.

Małgosia jest pod opieką Fundacji Onkologicznej Rakiety, szczegółowe informacje jak pomóc są dostępne TUTAJ