Nowa Mazda z roku 2022 z gwarancją ceny z 2021. Marka wprowadza akcję specjalną, w ramach której gwarantuje niezmienne ceny zakupu samochodów zamówionych przez klientów do końca listopada tego roku. Gwarancja stałej ceny dotyczy wszystkich modeli Mazdy w dowolnej wersji silnikowej i wyposażenia, które zostaną wyprodukowane na konkretne zamówienie klienckie w 2022 r.

– „W okresie rosnących cen niemal wszystkich towarów i usług, chcemy zapewnić naszym klientom komfort wyboru dowolnej Mazdy do produkcji w 2022 r., bez ryzyka inflacyjnego. W tej chwili przyjmujemy zamówienia na wszystkie modele z naszej gamy, najbliższa produkcja rocznika 2022 zaplanowana jest na I kwartał nowego roku, a dostawy – na II kwartał przyszłego roku – mówi Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland.

Mijający rok przyniósł wiele podwyżek w cennikach poddostawców branży motoryzacyjnej. Zdrożały surowce, a co za tym idzie – materiały do produkcji karoserii, silników i elementów wyposażenia, w górę poszła energia i koszty transportu, a epidemia COVID wymusiła większe nakłady na ochronę zdrowia. „Z uwagą przyglądamy się także sytuacji na rynkach walutowych, bo dla nas ma ona duże znaczenie. Ceny naszych samochodów zależne są od notowań par jen-euro i euro-złoty, więc mamy do czynienia z szeregiem różnorodnych elementów, które kształtują nasze cenniki teraz i w przyszłości. Akcja gwarantująca ceny z 2021 na samochody wyprodukowane w 2022 r. jest zatem ograniczona czasowo, choć nie wykluczamy jej przedłużenia przy sprzyjających okolicznościach” – dodaje Piotr Nowak.

Źródło: Mazda Motor Poland

Przeczytaj także: Nowe SUV-y z rodziny Mazdy na europejskich drogach

Nowe SUV-y z rodziny Mazdy na europejskich drogach. Mazda Motor Corporation ogłasza nazwy nowych modeli z gamy modelowej samochodów typu SUV od 2022 roku. Mazda CX-60 oraz Mazda CX-80 to samochody łączące najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska z przyjemnością jazdy.

Aby sprostać rosnącym potrzebom rynku, Mazda zaoferuje europejskim klientom szerszy wybór samochodów typu SUV. Nowa Mazda CX-60 oraz Mazda CX-80 zostaną wprowadzone na rynek europejski w ciągu najbliższych dwóch lat. Natomiast nowa Mazda MX-30 z silnikiem Wankla, jako generatorem zasięgu zadebiutuje w salonach sprzedaży w pierwszej połowie przyszłego roku. Nowe europejskie modele przyczynią się do pozytywnego rozwoju działalności biznesowej firmy w perspektywie średnio- i długoterminowej. Ponadto do budowania wizerunku marki zmierzającej do segmentu premium.