Masz oszczędności? Zobacz, jak mądrze je zainwestować. Dynamiczny wzrost inflacji, niskie oprocentowania bankowych loka, a do tego niepewność na rynkach finansowych skutecznie blokują podejmowanie odważnych decyzji inwestycyjnych. Każdy z tych czynników sprawia, że bezpieczne, a przede wszystkim opłacalne inwestowanie nadwyżek finansowych staje się coraz trudniejsze.

Inwestorzy, którzy nie chcą, aby ich pieniądze traciły na wartości muszą szukać alternatywnych opcji zabezpieczania oraz pomnażania swojego kapitału.

Jak pomnożyć swoje oszczędności i zyskać stabilne źródło dochodów na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kolejnych lat?

Jednym z niewielu rozwiązań, które od zawsze zapewniają stabilny oraz bezpieczny dochód, są nieruchomości. Na duże zyski możemy liczyć, szczególnie jeśli wybierzemy mieszkanie od dewelopera atrakcyjne pod względem inwestycyjnym. Z pewnością liczne udogodnienia tj. lokalizacja, zielona przestrzeń, parking, bogata infrastruktura handlowa i atrakcje dla dzieci sprawią, że nieruchomość zyskuje na wartości. Doskonałym przykładem dochodowej inwestycji jest osiedle Miasteczko Jutrzenki od Aurec Home.

Masz oszczędności? Zobacz, jak mądrze je zainwestować. - ludzie ćwiczą w sali fitness.
Masz oszczędności? Zobacz, jak mądrze je zainwestować.

Miasteczko Jutrzenki to nowoczesne i ekologiczne osiedle zlokalizowana na warszawskich Włochach w zielonej i bezpiecznej przestrzeni. Na terenie osiedla znajdują się nowoczesne strefy Aurec Active, w których można uprawiać sport lub relaksować się na łonie natury.

-” Strefy Aurec Active to nasza autorska koncepcja przestrzeni, w której mieszkańcy mogą zadbać o sprawność fizyczną i bez ograniczeń czasowych oraz co ważne — bezpłatnie korzystać z sali fitness i pilates. Ponadto plenerowej siłowni lub wypoczywać w strefie relaksu usytuowanej na dachach budynków. Najmłodsi mieszkańcy do dyspozycji mają edukacyjne place zabaw i strefy wodne” – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Nowe mieszkania od dewelopera można kupić bezpośrednio za gotówkę, kredyt, a także skorzystać z wygodnej płatności w modelu 20/80. W tym trzecim przypadku deweloper wymaga niskiej, bo jedynie 20-procentowej przedpłaty. Kolejne 80% kwoty możesz wpłacić dopiero wówczas, gdy Twoje mieszkanie będzie już gotowe. Dzięki temu zakup nieruchomości staje się dla Ciebie jeszcze bezpieczniejszy.

Na jakie zyski możesz liczyć?

Inwestycja w mieszkania prosto od dewelopera niesie za sobą aż 2 potencjalne źródła zarobku. Pierwszy z nich wynika bezpośrednio z comiesięcznych zastrzyków gotówki, jakie można osiągać dzięki przeznaczeniu takiej nieruchomości pod wynajem. Taki dochód może wynieść od 2000 do nawet 5000 złotych miesięcznie, a co za tym idzie — sprawić, że cała inwestycja zwróci się nawet w ciągu 10 najbliższych lat.

Ważną korzyść stanowi również sama wartość nieruchomości, która będzie rosła z biegiem kolejnych lat. W efekcie, po 10 czy 15 roku użytkowania, cena, jaką uzyskasz z ewentualnej sprzedaży mieszkania, będzie nawet 2-krotnie wyższa niż ta, którą trzeba było zapłacić za jego zakup.

Sprzedaż mieszkań Aurec Home trwa. Zdążysz?

Oczywiście, zakup mieszkania na własność może być doskonałą lokatą kapitału i sposobem na jego pomnażanie. Jednak z pewnością możesz je wykorzystać również na cele mieszkaniowe – dla siebie lub swoich dzieci. W aktualnej ofercie sprzedaży znajdują się jeszcze lokale 2 i 3 pokojowe, których odbiór planowany jest na IV/2023. Mieszkania mają atrakcyjne rozkłady, w których znajdą takie rozwiązania jak: przestrzeń do przechowywania, okno w części kuchennej oraz duże balkony.

Jeżeli interesuje Cię taka forma bezpiecznego i pewnego ulokowania swojego kapitału — nie odkładaj tej decyzji na później. Sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu Miasteczko Jutrzenki trwa, a z każdym dniem wolnych lokali jest coraz mniej. Sprawdź teraz – dochodowa inwestycja czeka na Ciebie na stronie dewelopera: www.aurechome.pl