Home Biznes Konferencja Liderów Przedsiębiorczości w Płocku: Biznes Level UP

Konferencja Liderów Przedsiębiorczości w Płocku: Biznes Level UP

W dniach 19-20 listopada odbędzie się w Płocku Konferencja Liderów Przedsiębiorczości Biznes Level Up. Tego typu wydarzenie odbędzie się w Płocku po raz pierwszy, wpisując się w Międzynarodowy Tydzień Przedsiębiorczości. Organizatorem Konferencji są firma Growth Zone i Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. Spotkanie odbędzie się w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Łukasiewicza 39.

Organizatorzy wydarzenia postawili sobie dwa cele.

Pierwszy to zaprezentowanie najnowszych trendów, dotyczących różnych obszarów zarządzania. Zaproszeni mówcy i trenerzy (także zagraniczni), to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach, których łączy zamiłowanie do tworzenia nowych, pomysłowych rozwiązań biznesowych. Gościć będziemy między innymi Daniela Dammeiera – Założyciela i dyrektora Experiential Education Center EPZI w Eschershausen w Saksonii, międzynarodowego trenera zajmującego się w sposób bardzo oryginalny, rozwojem kompetencji grupowych i umiejętności pracy w zespole. Będzie można także wysłuchać niezwykłej opowieści o ”story tellingu” w wykonaniu Marka Stączka, autora książek biznesowych, mówcy i wybitnego trenera biznesu. Katarzyna Kanigowska i Krzysztof Kosy, doświadczenie praktycy HR, eksperci firmy Work Net opowiedzą o  nowych trendach w ocenianiu i motywowaniu pracowników i zaprezentują bardzo interesująca aplikację, służącą do zarządzania procesami w organizacji. Dorota Mejri , płocczanka, pomysłodawczyni Konferencji, trener biznesu z 18 letnim doświadczeniem opowie o najważniejszych przyczynach oporu pracowników wobec zmian.

W czasie panelu wyzwań będzie można wziąć udział w warsztacie budowania zespołu na rolkach, który wspólnie z Dorotą Mejri poprowadzą płoccy mistrzowie rolkarstwa Tomasz Araucz i Maja Szklarz Tomkowska. Jest to nowatorski projekt biznesowy, adresowany do najodważniejszych przedsiębiorców.

Będzie też coś dla osób, które w swojej pracy zawodowej często wykorzystują język angielski. Magda Leszko, certyfikowany coach Ericson College Vancouver poprowadzi warsztat planowania i realizacji celów z wykorzystaniem strategii Disneya. Warsztat odbędzie się w języku angielskim.

Cały program Konferencji jest dostępny na stronie wydarzenia www.bizneslevelup.pl

Drugim celem Konferencji jest integracja lokalnego środowiska biznesowego. Płock, położony między dwoma dużymi ośrodkami edukacyjnymi, Warszawą i Łodzią, wiele traci. Lokalni przedsiębiorcy szkolą się najczęściej w większych miastach, zakładając, że poziom tamtejszych konferencji i warsztatów musi być wyższy niż w Płocku.  Organizatorzy Płockiej Konferencji chcą zmienić ten kierunek, zapraszając do Płocka najlepszych trenerów i praktyków biznesu. Potencjał płockiego biznesu jest bardzo duży. Konferencja to początek większego projektu, który ruszy od początku przyszłego roku. Planowane działania są przeznaczone głównie dla środowiska lokalnego, ale niektóre z nich będą wykraczały poza granice kraju.

Dodatkowo pierwszego dnia odbędzie się after-party przy muzyce i lampce wina, połączone z losowaniem nagród. Będzie to  doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych. Organizatorzy przewidzieli w tym czasie także inne  niespodzianki dla uczestników.

Udział w Konferencji jest płatny. Bilety można rezerwować na stronie wydarzenia. Można je także zdobyć, uczestnicząc w konkursach, które organizator zamieszcza na swojej stronie na Facebooku.

https://www.facebook.com/Bizneslevelup-197003177379715/?ref=aymt_homepage_panel

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Płocka.