Home Polecane „Falenty 2018” – portal BiznesTuba.pl objął patronatem kolejną edycję konferencji

„Falenty 2018” – portal BiznesTuba.pl objął patronatem kolejną edycję konferencji

Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi serdecznie zaprasza do udziału w XII Ogólnopolskiej Konferencji Diagnostyka i leczenie nowotworów kobiecych – onkologia kobiet „Falenty 2018”, która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku tym razem w Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym BOSS Sp. z o.o. w Warszawie.

Konferencja poświęcona będzie dzisiejszym wyzwaniom jakie stoją przed lekarzami zajmującymi się diagnostyką i leczeniem chorych na raka piersi a także z zakresu ginekologii onkologicznej.

W różnorodnym programie obrad przewidziane są sesje poświęcone problemom organizacji leczenia, zagadnieniom etycznym współczesnej onkologii, problemom leczenia chirurgicznego, radioterapii i leczenia systemowego.

Z satysfakcją informujemy, że swój udział w Konferencji potwierdzili wybitni prelegenci z czołowych ośrodków naukowych z Polski i zagranicy.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, omówimy wybrane aspekty nowych kierunków badań jak również przedstawimy najnowsze wyniki międzynarodowych badań klinicznych, które wkrótce będą mogły znacząco zmienić standardy leczenia kobiet chorych na nowotwory.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.konferencjafalenty.pl