Home Polecane Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – top 10!

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – top 10!

Subiektywny przewodnik Biznes Tuby po aukcjach internetowych, z których dochód trafi na rzecz 26. Finału. Warto licytować, bo czekają m.in. 2 bilety na mecz Bundesligi, spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem, rakieta tenisowa Łukasza Kubota czy unikalna woda perfumowana Mazda Soul of Motion. Cel zacny, bo WOŚP przez 26 lat swojej działalności wyposażyła szpitale w sprzęt o wartości ponad 800 mln zł. Gotowi jesteście, by otworzyć portfele, a przed wszystkim serca… 

Oto 10 najciekawszych naszym zdaniem aukcji

  • 2 bilety na mecz Bundesligi – przekazane przez Roberta Lewandowskiego. Są to dwa bilety jednoosobowe na mecz Bundesligi w Monachium w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.
  • Zaproszenie VIP na imprezę Ferrari Challenge ufundowane przez UPS na torze Mugello we Włoszech. Dla zdobywcy przewidziany jest m.in. przejazd po torze samochodem Ferrari z zawodowym kierowcą. Dodajmy, że zaproszenie obejmuje przelot i nocleg we Florencji!
  • Software Development Academy zaprasza do licytacji miejsca na kursie Java od podstaw w Katowicach.  Co wyróżnia ten kurs? 360h praktycznych warsztatów i program, który pomoże Ci w znalezieniu pierwszej pracy w IT.
  • Rakieta tenisowa HEAD Graphene Touch Speed Pro Łukasza Kubota (zwycięzca Australian Open w 2014 roku i Wimbledon w 2017).
  • Inkografia Edwarda Dwurnika „Gdańsk”. Inkografia ma numer 22. Jej wymiary to 17 x 30 cm. Oprawiona tymczasowo, pod passe-partout kryje się oryginalny często większy wymiar z podpisem autora. Dołączony jest też certyfikat od Desy, która jest darczyńcą tego dzieła.
  • Wspólny spacer  z Leszkiem Balcerowiczem trasą, którą przemierzał codziennie jako wicepremier i minister finansów. W 1966 Balcerowicz zdobył tytuł mistrza Polski juniorów w biegach przełajowych. Teraz nie wyobraża sobie dnia bez żwawego marszu.
  • Szklane serduszko wyprodukowane w hucie szkła „Mika – Glass”. Jest to firma rodzinna, która została założona w 1999 roku przez Kazimierza Trygar – mistrza hutnika specjalizującego się w hutnictwie artystycznym formowanym ręcznie.
  • Spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem, autorem książek i obrońcą Puszczy (w pakiecie jeden nocleg w Białowieży dla 4-osobowej rodziny w dogodnym dla obu stron terminie).
  • Flakon wody perfumowanej „SOUL OF MOTION” (Dusza Ruchu), stworzonej przy współpracy z marką Shiseido przekazany przez Mazda Polska. Uwaga gratka dla kolekcjonerów, bo przedmiot aukcji nie jest dostępny w sieci sprzedaży w Polsce!
  • Na aukcji wylicytować można też kolacje, w różnym wydaniu. Gotową ucztę przygotowaną przez  szefa kuchni Karola Okrasę lub kolację w towarzystwie np. Joanny Przetakiewicz, Łukasza Jakóbiaka, Natalii Siwiec lub Roberta Więckiewicza.

Link do aukcji