G2A Arena ponownie otworzy swoją przestrzeń dla biznesu – nie tylko regionalnego. Na uczestników czekają liczne atrakcje i ciekawe dyskusje. W dniach 13-14 czerwca br., podczas szóstej edycji Kongresu Business Without Limits w G2A Arena w Jasionce, będzie miała miejsce aktywizacja biznesowa i  merytoryczne rozmowy o gospodarce.

Reprezentanci międzynarodowych firm, przedstawiciele świata nauki, politycy, samorządowcy za  kilka dni spotkają się na Kongresie Business Without Limits, by porozmawiać o kondycji polskiej oraz światowej gospodarki. Wydarzenie ma charakter ogólnopolski – w poprzednich edycjach za każdym razem uczestniczyło przeszło tysiąc osób.

Jak podkreślają organizatorzy, ideą Kongresu jest aktywizacja biznesowa i rozmowy na temat kondycji gospodarki i kierunków jej rozwoju. Aktualna sytuacja oraz przyszłość gospodarki to tematy wielu dyskusji podejmowanych przez polityków, ekonomistów, dziennikarzy. Debata ta staje się o tyle istotna, o ile na to zagadnienie dotykające każdego z nas spojrzy się wieloperspektywicznie. Szósta edycja Kongresu Business Without Limits jest więc doskonałą okazją do spotkania i podjęcia merytorycznej dyskusji na temat inwestycji w kraju, kondycji przemysłu czy innowacyjności w gospodarce, by w ten sposób kreować rzeczywistość gospodarczo-społeczną.

Kongres dla Biznesu, w myśl biznesu bez granic, ma być odpowiednią przestrzenią, gdzie rodzą się nowe pomysły i idee oraz rozwija się biznes. Dlatego też agendę szóstej edycji Kongresu Business Without Limits zaprojektowano tak, aby w sposób interdyscyplinarny porozmawiać o gospodarce i biznesie. W ciągu dwóch dni zostanie podjęta dyskusja na zagadnienia takie, jak:

 • promocja sektorów polskiej gospodarki;
 • nowoczesnych technologii w służbie energetyki;
 • przemysłu spotkań;
 • inwestycje w IOT (Internet Of Things);
 • polskiej innowacji jako produkcie eksportowym;
 • przyszłości branży rolno-spożywczej w Polsce; 
 • bezpieczeństwie w biznesie międzynarodowym;
 • dobie industry 4.0;
 • roli firm rodzinnych w polskiej gospodarce;
 • inwestycji w Polsce;
 • ekspansji zagranicznej polskich firm.

W tegoroczne edycji kongresu wezmą udział uznane osobistości m.in.: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Adam Hamryszczak, Zastępca Dyrektora Departamentu Strategii Rozwoju w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Renata Celak, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Międzynarodowy Konsultant ds. Rozwoju Biznesu Mathieu Nicodeme, Prezes Zarządu Virgin Mobile Polska Grażyna Piotrowska, Prezes Sigfox  Robert Idziak, Konsultant dla znanych Inkubatorów w Paryżu i były Prezes Zarządu Nokia Europe Serge F. Ferre, były Minister Finansów Stanisław Kluza, Prezes G2A.COM Bartosz Skwarczek, Prezes Zarządu GK Specjał Krzysztof Tokarz, Prezes Zarządu Bakalland S.A. Marek Moczulski, Prezes Zarządu Colian Jan Kolański, Prezes Zarządu Dawtona Andrzej Wielgomas, Prezes Zarządu VPPlant Grzegorz Nowaczewski, Prezes Zarządu OPteam S.A. Tomasz Ostrowski i wielu innych.

Przeczytaj także:

Stałą częścią Kongresu Business Without Limits  jest Posiedzenie Rady Ambasadorów, którzy podsumują trzy lata działalności G2A Arena. Wskażą kluczowe elementy funkcjonowania obiektu, jak i określą strategie, cele i priorytety działalności Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. A dodajmy, że Ambasadorzy obiektu to ponad 20 znakomitych nazwisk, m.in. takich jak Rita Cosby – Dziennikarka CNN, Józef Wancer – Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku BGŻ BNP Paribas S.A., Gheorghe Marian Cristescu – Prezes Zarządu Chopin Airport Development, Robert Korzeniowski – Mistrz Olimpijski i wielu innych.

Debata na temat gospodarki i szeroko pojętego biznesu to główna, ale nie jedyna atrakcja szóstej edycji Kongresu BWL. Wydarzeniu poprzedzi wystawa dzieł sztuki Art Without Limits. Na ekspozycji będzie można zobaczyć prace znanych i cenionych na całym świecie artystów takich jak: Wojciech Fangor, Stanisław Młodożeńca, Edward Dwurnik, Ryszard Horowitz, Franciszek Starowieyski i inni. Wystawę będzie można oglądać w dniach 12-16 czerwca. Ponadto uczestnicy Kongresu będą mogli zobaczyć spektakl Krakowskiego Teatru Komedia pt. Miłość w dużych miastach, czyli korpo i tradycja. Przedstawienie odbędzie się 13 czerwca o godz. 16:30 w sali kongresowej G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego. W programie wydarzenia znajdzie się również Strefa Innowacji, w której zaprezentują się start-upy województwa podkarpackiego, co jest dużą wartością dla osób, które chcą założyć działalność gospodarczą i potrzebują informacji na ten temat.

Oprócz części stricte merytorycznej, ważnym punktem Kongresu Business Without Limits będzie Jubileuszowa Gala z okazji III rocznicy działalności tego najnowocześniejszego na Podkarpaciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. Uroczystość uświetni występ Mateusza Ziółko.

Ważne informacje

Termin: 13-14 czerwca 2019 r.

Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953

Więcej informacji o Kongresie Business Without Limits na: businesswithoutlimits.pl.

mat. prasowy