GETEC, niemiecki dostawca usług energetycznych i lider contractingu z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku, rozpoczyna cykl szkoleń dla kadry menadżerskiej i doradczej w Polsce.

Warsztaty pt. „Energetyczna i finansowa niezależność” mają na celu zaprezentowanie założeń modelu contractingowego, dzięki któremu GETEC stał się tak popularny w wielu krajach Europy. Ponadto eksperci z GETEC Group przedstawią własne rozwiązania i koncepcje budowania niezależności energetycznej w przedsiębiorstwie; opowiedzą oni także o tym, jak efektywnie można obniżyć całościowe koszty energii (energii elektrycznych, ciepła i chłodu technologicznego) wykorzystywane w firmie, ale także w instytucjach publicznych czy np. wspólnotach mieszkaniowych. Warsztaty realizowane będą w największych miastach Polski, kolejno:

  1. Gdańsk – 20 maja 2019;
  2. Szczecin – 22 maja 2019;
  3. Poznań – 24 maja 2019;
  4. Katowice – 27 maja 2019;
  5. Wrocław – 29 maja 2019;
  6. Warszawa – 3 czerwca 2019.

Udział w warsztatach jest bezpłatny – należy się jednak uprzednio zarejestrować na stronie producenta: http://getec-turek.pl/.

Udział w warsztatach jest bezpłatny – należy się jednak uprzednio zarejestrować na stronie producenta: http://getec-turek.pl/. Po podaniu podstawowych danych kontaktowych, zgłoszony otrzyma agendę spotkania.

Zobacz też:

Potencjał polskiego rynku oczami GETEC

Bliżej branży podczas spotkania ciepłowników

Dodatkowo, GETEC potwierdził swoją obecność na XXVI Wiosennym Spotkaniu Ciepłowników, które odbędzie się już 24-26 kwietnia w Zakopanem. Sympozjum stanie się idealnym miejscem do rozmów nt. zrównoważonego rozwoju środowiska i firmy, w kontekście efektywności energetycznej czy też ciepłownictwa w Polsce. Goście posłuchają także o ustawie o kogeneracji, zarządzaniu siecią ciepłowniczą czy też wyzwaniach rynku. Nie zabraknie rozmów nt. ochrony i optymalizacji paliwa.

Wśród zgłoszonych prelegentów zobaczymy tam najważniejszych liderów rynku energetycznego – m.in. PGE Energia Ciepła, Veolia Energia Polska SA, YARA Enviromental Technologies GmbH, Energetyka Solarna ENSOL, Rafako czy Diehl Metering. Na konferencji pojawią się także przedstawiciele rządu i nauki – z Ministerstwa Energii, Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, Urzędu Dozoru Technicznego czy też Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej.

Przeczytaj także:

Optymalizacja energii i dostaw ciepła w sektorze mleczarskim – redukcja kosztów z neutralnym wpływem na środowisko