Home Eksperci Nowy news expercki

Nowy news expercki

Digital Signage to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego marketingu!

Strong Signage to doskonała odpowiedź na potrzeby rynku!

Dlaczego Digital Signage?

Bo nie stać nas (ani Ciebie) na stratę czasu i wyrzucanie materiałów drukowanych. Bo szkoda środków na drogą logistykę a czynnik ludzki pozostaje jak zwykle zawodnym.

Przede wszystkim jednak dlatego, że reklama skuteczna jest najbardziej trafiając do odbiorcy wtedy, gdy może on natychmiast zrealizować wykreowaną potrzebę zakupu.

Sprawdż oferowany przez nas system i ciesz się jego pomysłowością, prostotą obsługi oraz niezawodnością. Profituj z unikalnych funkcji!

Strong Signage to kompleksowe narzędzie zarządzania treścią na nieograniczonej ilości monitorów i wyświetlaczy wielkoformatowych.

Od ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją materiałów reklamowych – od koncepcji, przez wykonanie i dystrybucję, po raport ze skuteczności kampanii. Nasze kreacje towarzyszą tak kameralnym spotkaniom jak i masowym kampaniom reklamowym.

Od ponad 10 lat tworzymy również systemy informatyczne wspierające działania marketingowe i optymalizujące procesy biznesowe. Zebraliśmy niezwykle dużo doświadczeń i wiedzy na temat tego Co, Jak i z Czego!

Połączyliśmy wszystkie nasze doświadczenia i stworzyliśmy system Digital Signage pod rynkową nazwą Strong Signage.