Home Design Warsaw Home: zadbaj o ergonomię w swoim domu z marką Peka

Warsaw Home: zadbaj o ergonomię w swoim domu z marką Peka

Podczas tegorocznych targów Warsaw Home 2018, marka Peka zaprezentowała najnowsze systemy organizacji przestrzeni. Wśród nich takie nowości jak system regałowy Pecasa, systemy w linii produktów Fioro, udoskonalony system cargo Tandem Side czy mechanizm składanych drzwi Hawa.

Targi Warsaw Home już od kilku lat sukcesywnie przyciągają tysiące zwiedzających, którzy chcą zainspirować się i wybrać najlepsze rozwiązania do własnych domów. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz trwały w tym roku aż 4 dni, zgromadziły ponad 600 wystawców i oczywiście tysiące zwiedzających. Idealną inspiracją do wyposażenia kuchni i salonu była ekspozycja marki Peka, która w nowatorski i innowacyjny sposób przedstawiła swoją ofertę produktową.

Naturalne materiały w nowej ofercie producenta

W opinii przedstawicielki marki Peka, Anity Łopatki, specjalistki ds. marketingu aktualne trendy na rynku wyposażenia wnętrz podążają w kierunku naturalnych materiałów oraz wykończenia w kolorach ziemi. Przykładem może być nowa, elegancka linia półek Fioro wykończonych drewnem, a także wysokiej jakości szuflad marki Grass w bardzo modnym kolorze antracytu. Nowe produkty marki Peka idealnie odpowiadają na stale rosnące zapotrzebowanie rynku meblarskiego, zarówno w zakresie technologii, jak i designu.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Czterodniowe, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz były także idealną platformą biznesową do kontraktacji i wymiany spostrzeżeń nt. produkcji, designu ale i trendów panujących na tym rynku. Marka Peka jako lider w swojej dziedzinie potwierdziła, że obok designu, ważna jest przede wszystkim jakość swoich wyrobów. Goście biznesowi, ale i konsumenci mogli więc nie tylko porozmawiać o potrzebach, ale także przetestować produkty i wybrać idealne rozwiązania dla swojego domu.

Peka to nie tylko kuchnia…

Marka Peka słynie z wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających na dobrą organizację rzeczy i przedmiotów, przechowywanych zarówno w kuchni, salonie, sypialni czy garderobie. Oferowane produkty wyróżnia dbałość o detale i przemyślane wzornictwo formy. Wśród premier zobaczyliśmy więc m.in. system Pecasa, który umożliwia całkowicie indywidualne zaprojektowanie systemu regałów i półek w zależności od potrzeb klienta. Dzięki lekkiej konstrukcji, jak również uniwersalnemu projektowi, system ten daje z pewnością nowe możliwości do niestandardowej i funkcjonalnej aranżacji pomieszczeń m.in pokoju dziecięcego, w którym np. swobodnie możemy regulować wysokość zawieszenia półek dostosowanych do obecnego wzrostu dziecka. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami.

Zobacz też, co inne marki zaprezentowały podczas Warsaw Home 2018

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home po raz kolejny udowodniły, że wzornictwo i wyposażenie domów to…

Opublikowany przez BiznesTuba.pl Wtorek, 9 października 2018

 

Wnętrze szafek także ma znaczenie

Innym pomysłem do zarządzania przestrzenią jest TANDEM SIDE. Daje on domownikowi możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni przechowywania, jaka znajduje się na drzwiach szafki. Producent w rozwiązaniu postawił na szeroką personalizację parametrów użytkowania, bowiem system ten można dostosować do wielkości drzwi (proponowany jest zarówno do szafek wysokich, jak i niskich).

Producent zaprezentował także funkcjonalny system Hawa, który oprócz praktycznego zarządzania przestrzenią, daje też ogromne możliwości pomysłowej aranżacji samego wnętrza poprzez m.in. ukrywanie otwartych frontów szafy we wnęce zbudowanej pomiędzy korpusami, które po otwarciu scalają się z bokami stając się jednocześnie niewidoczne. W ten sposób może być wykorzystany w przestrzeni kuchni, biura czy garderoby.