Home Design Targi Warsaw Home 2018 w naszym obiektywie

Targi Warsaw Home 2018 w naszym obiektywie

W dniach 4-7 października trwały 3. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home. W 2018 targi zostały wydłużone do czterech dni oraz podzielone na dwie części: branżową (czwartek, piątek) oraz otwartą dla wszystkich (sobota i niedziela).

W porównaniu do edycji 2017 powierzchnia wystawy została powiększona dwukrotnie, do 120 tys. m2. Na targach zaprezentowało się ponad 600 firm reprezentujących branżę AGD, meblarską oraz dodatków i dekoracji wnętrz.

Od pierwszej edycji targom towarzyszą debaty, prelekcje i dodatkowe wydarzenia, skierowane zarówno do amatorów, jak i do branży. Gwiazdami Warsaw Home są najwięksi architekci i projektanci. Karim Rashid już dwukrotnie był gościem warszawskich targów, a jego wykład za każdym razem zgromadził tłumy. W tym roku zaproszeni goście reprezentowali siłę designu włoskiego, słoweńskiego, angielskiego i polskiego. Takie nazwiska jak Giovannioni, Dixon, Zupanc, Zięta, Konieczny to nazwiska pokazujące kreatywność i siłę Europy. Skalę i siłę wydarzenia zauważają też i doceniają prestiżowe międzynarodowe organizacje – od tegorocznej edycji partnerem Warsaw Home jest największa na świecie platforma wyposażenia wnętrz Architonic.

W tym roku w czasie targów Warsaw Home będzie można było uczestniczyć w czterech dodatkowych wydarzeniach:

Design Forum –prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty i prelekcje;
Poland Design Festival – młodzi projektanci wnętrz, designerzy, studia projektowe będą prezentować swoje osiągnięcia;
Archi Day – specjalna strefa dla architektów, będą się tu odbywać wykłady, debaty i panele dyskusyjne;
Pomagamy Urządzać – program stworzony przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz, w ramach którego będzie można m.in. skorzystać z bezpłatnych konsultacji architektów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home po raz kolejny udowodniły, że wzornictwo i wyposażenie domów to…

Opublikowany przez BiznesTuba.pl Wtorek, 9 października 2018