Home Biznes SMARTER TOGETHER – połączenie biznesu z technologią

SMARTER TOGETHER – połączenie biznesu z technologią

Już jutro odbędzie się XII już konferencja organizowana przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Jej głównym założeniem jest zrzeszanie środowisk technologicznych i biznesowych, a przede wszystkim inicjowanie rozmów o narzędziach oraz kluczowych elementach efektywnego kształtowania świata biznesu. Konferencja odbędzie się 23 maja w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

– „Smarter Together” to temat XII już konferencji organizowanej przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Zdominują ją rozważania o szeroko rozumianej współpracy i najnowszych technologiach. Partnerstwo w biznesie jest podstawą efektywnego rozwoju w każdej działalności, a technologia to przyszłość rynku pracy, dlatego jednoczenie tych sfer i trafne odczytywanie jej przesłań ma kluczowe znaczenie – podkreśla Katarzyna Wierzbowska, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Technologia oraz oferowane przez nią możliwości wyznaczają dzisiaj trendy, wiodą prym i przecierają wiele ważnych szlaków. Budują naszą świadomość i wskazują kierunki zmian. IT, sprzedaż, medycyna bazują na gamie wskazywanych przez nią rozwiązań. Cieszy liczba 20 prelegentów, którzy zaszczycą swoją obecnością wydarzenie i udział gościa specjalnego – Nicoli Mendelsohn – wiceprezeski Facebooka. Jej wykład w ramach sesji BE THE CHANGE – nieodłącznego elementu każdej konferencji inicjowanej przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, budzi wiele emocji i jest zapowiedzią ciekawej historii o zdobywaniu doświadczeń, formowaniu opinii, punktach zwrotnych i wyborach. Nasze życia: zawodowe i prywatne wiele czerpią z takich wymian myśli.

Współorganizatorem konferencji jest Miasto St. Warszawa, partnerem głównym Citi Handlowy, a edukacyjnym Coders Lab.

Program wydarzenia, dostępne bilety oraz pełna lista prelegentów znajdują się na  https://xiikonferencjaspk.evenea.pl.