Home Biznes Najstarszy sklep internetowy w Polsce ma 22 lata!

Najstarszy sklep internetowy w Polsce ma 22 lata!

Najstarszy sklep internetowy czyli patforma Komputronik.pl to najdłużej działający sklep internetowy w Polsce, który swoją działalność zaczynał w 1998 roku. W lutym obchodzi swoje 22-ie urodziny. Z tej okazji wszyscy klienci mogą liczyć na specjalne rabaty sięgające nawet 75%.

Najstarszy sklep internetowy - grafika komputronik.pl
Najstarszy sklep internetowy

Najstarszy sklep internetowy Urodzinowa promocja potrwa aż do 29 lutego.

Zakupy przez całą dobę, nieograniczony wybór, możliwość realizowania transakcji z każdego zakątka na świecie – to najważniejsze zalety branży e-commerce. Dostrzegają to konsumenci, którzy coraz częściej decydują się na zakupy online. Obecnie na rynku większość marek oprócz salonów stacjonarnych posiada także własne sklepy internetowe. Komputronik.pl to najdłużej działająca platforma w Polsce, która wystartowała w 1998 roku. Szybko stała się ona liderem rynku wyznaczając trendy w branży. Dostrzegając ogromny potencjał zakupów online na uruchomienie swoich sklepów internetowych decydowały się kolejne marki.

Po pierwsze tworząc e-sklep wykorzystaliśmy nasze doświadczenie i know-how, które zdobyliśmy przy tworzeniu marki Komputronik. Przy budowie sklepu internetowego wykorzystaliśmy autorskie oprogramowanie, które pozwoliło nam na przygotowanie produktu szytego na miarę. Po drugie sukces naszej marki zmotywował nas do stworzenia komercyjnego produktu, który obecnie jest wykorzystywany przez wiele innych sklepów internetowych. Ponadto zmieniające się trendy zakupowe oraz zachowania konsumenckie spowodowały, że o sukcesie w branży decyduje teraz sprzedaż wielokanałowa. Dodatkowo w naszej firmie od blisko roku funkcjonuje dedykowany zespół odpowiedzialny za omnichannel, którego nadrzędnym celem jest multidyscyplinarne i sprawne podejmowanie kluczowych decyzji mających wpływ na kształt sprzedaży oraz działania marketingowe Grupy Komputronik mówi Karol Tokarski, dyrektor e-commerce

Wielkie wyprzedaże na wielkie świętowanie

W efekcie z okazji 22-ich urodzin swojej platformy Komputronik przygotował specjalny pasaż produktowy, w którym będzie można znaleźć kilkaset produktów, m.in.: laptopy, komputery PC, smartfony, monitory, akcesoria i peryferia, sprzęt AGD i RTV. Rabaty sięgać będą nawet 75%. Ponadto jednymi z największych okazji będą laptop ASUS ROG Strix SCAR III tańszy o 1 000 zł, golarka Braun 9280cc przeceniona o 500 zł, smartfon Xiaomi Mi Mix 2S 6/64GB Dual SIM tańszy o 300 zł czy laptop ASUS VivoBook S15 S532FLC-BN141T przeceniony o 200 zł. Dodatkowo wielkie świętowanie potrwa aż do 29 lutego. Pełną listę produktów można znaleźć na dedykowanej stronie.

źródło: komputronik.pl