Mazda MX-30 kobiecym samochodem roku 2020. Mazda Motor Poland świętuje kolejny sukces. Kompaktowy SUV-a MX-30, pierwszy elektryczny model marki, został uhonorowany tytułem Kobiecy Samochód Roku 2020 w 14. edycji plebiscytu Superprodukt organizowanego przez redakcję miesięcznik Świat Kobiety.

Superprodukt to konkurs organizowany przez miesięcznik „Świat Kobiety” od 14 lat. Co roku cieszy się on uznaniem zarówno czytelniczek, jak i producentów i dystrybutorów produktów dostępnych na polskim rynku. W tym roku zgłoszonych zostało niemal 200 kandydatów w 8 kategoriach. Spośród nich jurorki konkursu, redaktorki i czytelniczki „Świata Kobiety” wybrały 63 najlepszych. Jak wskazują organizatorki konkursu najważniejsze kryteria, jakimi podczas obrad kieruje się jury, to: jakość, użyteczność i estetyka.

Kobiety mają dobry gust

Kobiety doceniają zarówno wygodę prowadzenia, jak i przydatność systemów pokładowych. Ponadto estetykę i jakość wykonania pojazdu na poziomie marek premium. A przy okazji wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu w detalach wykończenia MX-30. Auto spełnia wszystkie wymagania kobiet, oferując napęd elektryczny, całkowitą bezemisyjność, a także jest przyjazne środowisku naturalnemu. Niepodważalnym dowodem na popularność elektrycznej Mazdy wśród kobiet jest fakt, że ich udział wśród klientów w Polsce sięga 25%”.

Mazda MX-30 kobiecym samochodem roku 2020 -
Mazda MX-30 kobiecym samochodem roku 2020

W najnowszej ofercie klienci mogą skorzystać z różnych atrakcyjnych form finansowania. Leasingu 100%, kredytu 1,99% lub Ekodopłaty Mazdy w wysokości 10 tys. zł do każdej zamówionej MX-30, bez względu na wersję wyposażenia. Ceny elektrycznej Mazdy MX-30 zaczynają się od 142 900 zł za bogato wyposażoną wersję Kai. W standardzie model ten posiada m.in. kolorowy wyświetlacz head-up na przedniej szybie, reflektory LED, aktywny tempomat, pakiet systemów bezpieczeństwa iActivsense, kamerę cofania, nawigację satelitarną czy interfejs Apple Car Play/Android Auto.

Źródło: Mazda

Przeczytaj także: Moja woda czyli – Jak zarobić na deszczu – Szczerze o pieniądzach odc. 60

5000 złotych – tyle mozna dostać pieniędzy w ramach programu NFOŚIGW – Moja Woda. Za gotówkę trzeba wybudować instalację do gromadzenia i wykorzystywania wody deszczowej. Ta kwota to jednak dopiero początek. Dzięki wykorzystywaniu zgromadzonej wody np. do podlewania czy spłukiwania obniżymy rachunki za wodę. N atej samej zasadzie można pozyskać pieniądze na prąd czy ogrzewanie. Więcej na ten temat w rozmowie z Arturem Lorkowskim wiceprezesem NFOŚIGW. Ernest Bodziuch zaprasza na kolejny odcinek programu  @Szczerze o pieniądzach