Maserati GranTurismo Folgore wyjeżdża na ulice. Na otwarte ulice po raz pierwszy wyjeżdża prototyp w pełni elektrycznego coupé – GranTurismo Folgore. Carlos Tavares, dyrektor generalny koncernu Stellantis, odwiedził prototypowym samochodem E-Prix Rzymu 2022, przyjeżdżając nim na uliczny tor Formuły E w Wiecznym Mieście. Nowe GranTurismo będzie pierwszym modelem w historii Maserati z napędem w 100% elektrycznym. Budową modelu zajmie się centrum produkcyjne Mirafiori, a jego rynkowy debiut nastąpi w 2023 r.

Jako prawdziwa ikona włoskiej marki nowe coupé zaoferuje charakterystyczne dla Maserati brzmienie. Ponadto najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, doskonałe osiągi oraz komfort i elegancję. Innymi słowy wszystko, co typowe dla maszyn spod znaku trójzębu. Maserati jest z natury innowacyjne i patrzy prosto w przyszłość. Decyzja o przystąpieniu do rywalizacji w Formule E była zatem oczywistym wyborem. Producent wystartuje w Mistrzostwach Świata Formuły E ABB FIA jako pierwsza marka z Włoch.

Maserati GranTurismo Folgore wyjeżdża na ulice  - niebieskie auto jedzie ulicą.
Maserati GranTurismo Folgore wyjeżdża na ulice

Maserati stanie się również pierwszą włoską marką luksusowych samochodów, która będzie produkować modele w 100% elektryczne. Gama modeli zasilanych prądem zostanie skompletowana do 2025 r. Pięć lat później cała oferta będzie już w pełni elektryczna.

Źródło: Maserati

Przeczytaj także: Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań Aurec Home z inwestycji Miasteczko Jutrzenki

Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań Aurec Home z inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Osiedle Miasteczko Jutrzenki rozrasta się w błyskawicznym tempie. Mieszkania z I etapu sprzedaży już znalazły swoich właścicieli, co pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości, unikalne lokale w zielonej przestrzeni. Deweloper Aurec Home 15 kwietnia rozpoczyna kolejny, V etap sprzedaży mieszkań z inwestycji Miasteczko Jutrzenki i zapowiada niespodziankę dla kupujących.

Aurec Home tworzy przestrzeń mieszkalną, w której łączy trzy strefy podnoszące jakość życia: aktywność ruchową, wypoczynek i ekologię. Dlatego klienci tak chętnie kupują lokale, nawet na początkowym etapie budowy.

Miasteczko Jutrzenki – witaj w domu

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki zlokalizowana na warszawskich Włochach to komfortowa, zielona i bezpieczna przestrzeń dla wymagających mieszkańców. Szczególnymi profitami cenionymi przez klientów są nowoczesne strefy Aurec Active, w których można uprawiać sport lub relaksować się na łonie natury. Na terenie osiedla znajdą się liczne tereny zielone, plenerowa siłownia oraz sale fitness i pilates.