Międzynarodowe Targi RemaDays Warsaw 2022 odbędą się 23-25 Marca 2022. Zwiedzających, którzy już się zarejestrowali informujemy, że otrzymane identyfikatory z datą 16-18.02.2022 obowiązują również podczas marcowej edycji RemaDays. Nie ma konieczności ponownej rejestracji.  

Jeśli chcesz odwiedzić targi, zarejestruj się i wejdź gratis formularz rejestracji. Jak działa rejestracja? W formularzu wpisują Państwo unikalny kod: RDW021, który upoważnia do bezpłatnego wejścia na targi.

Na stronie www.remadays.com jest dostępna lista wystawców 17 edycji RemaDays Warsaw. Zaplanuj wizytę, zapoznaj się z listą wystawców i skorzystaj z narzędzia do umawiania spotkań.

Międzynarodowe Targi RemaDays Warsaw 2022 odbędą się 23-25 Marca 2022 - kolorowy baner reklamowy z RemaDays 2022.
Międzynarodowe Targi RemaDays Warsaw 2022 odbędą się 23-25 Marca 2022

Targi RemaDays Warsaw 2022 – w ostatnim czasie swoją obecność potwierdziły następujące firmy:

SBS SPA (WŁOCHY), ROSNOWSKI GIFT (POLSKA), WIB PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE (POLSKA), POLAND ON AIR (POLSKA), SOPOT MARRIOTT RESORT&SPA   (POLSKA), LOFT KULINARNY (POLSKA), HOLOPRINT (LITWA), Selco Doppler (POLSKA).

Przeczytaj także: Nie czytamy książek. Za drogie? Szczerze o pieniądzach odc. 102

Z czytaniem nam nie po drodze. Badania Biblioteki Narodowej pokazują, że w ciągu roku ani jednej książki nie przeczytało aż 58% Polaków. Nie czytamy bo nie lubimy czy może szkoda nam pieniędzy na książki? A skoro na nie nie wydajemy to czy z pisania da się w Polsce żyć? M.in. na te pytania odpowiada pisarz s-f Rafał Kosik. A na najnowszy odcinek programu  @Szczerze o pieniądzach  zaprasza Ernest Bodziuch.