Home Biznes Kampania marketingowa firmy Profbud – Jacek Poremba realizuje sesję zdjęciową Fortu Bema

Kampania marketingowa firmy Profbud – Jacek Poremba realizuje sesję zdjęciową Fortu Bema

Warszawski deweloper – firma Profbud – prowadzi kampanię marketingową swojej nowej inwestycji, Osiedla Awangarda. Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada Studio THIS is Creative. Istotną rolę odgrywa w kampanii sesja zdjęciowa Fortu Bema, zrealizowana przez Jacka Porembę, znanego polskiego fotografa, specjalizującego się w obszarach mody, portretu i fotografii reklamowej.

Osiedle Awangarda powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Bema, dlatego główną osią kampanii promocyjnej jest podkreślanie walorów tej lokalizacji. Fort Bema to największy w Warszawie zagospodarowany teren zielony, miejsce idealne zarówno do weekendowego odpoczynku, organizacji pikniku, jak i podejmowania różnych aktywności sportowych: joggingu, jazdy na rowerze, itp. Zdjęcia Jacka Poremby mają za zadanie komunikować wyjątkowość tego miejsca. Zostaną wykorzystane w katalogach i specjalnych albumach promocyjnych Osiedla Awangarda. Więcej informacji na temat inwestycji dostępnych jest pod linkiem: http://www.profbud.info/awangarda

Studio THIS is Creative odpowiada za kompleksową strategię komunikacji i realizację kampanii wizerunkowej prestiżowego Osiedla Awangarda. Dział designu THIS opracował w kontekście kampanii m.in. katalog wizerunkowy oraz pełną oprawę procesu sprzedaży, a także unikalną grę piknikową „Awangarda”, rozdawaną wybranym klientom. Ponadto THIS odpowiada za design przestrzeni wspólnych i placu zabaw na osiedlu.