Home Bezpieczeństwo Prowadzisz swój biznes? Zobacz jak możesz go dobrze zabezpieczyć

Prowadzisz swój biznes? Zobacz jak możesz go dobrze zabezpieczyć

Zastanawiałeś się nad prowadzeniem własnej działalności gospodarczej? A może już stawiasz swoje pierwsze kroki w biznesie? Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność. Kradzieże czy włamania mogą spowodować spore straty. Prawidłowe zapewnienie bezpieczeństwa przedsiębiorstwa to podstawa w prowadzeniu biznesu. Metalowe drzwi, podwójne szyby, kraty w oknach, specjalne zamki to tylko dodatkowe zabezpieczenia. Jeśli chcesz spać spokojnie, zainwestuj w ochronę prawdziwej, dobrej firmy ochroniarskiej.

Najpopularniejszym stosowanym zabezpieczeniem jest alarm przeciwwłamaniowy. Jednak, jeśli jest to jedyne zabezpieczenie, może okazać się niewystarczające. Warto powierzyć ochronę naszego przedsiębiorstwa profesjonalnej firmie ochroniarskiej, np. Konsalnet. Agencja ochrony całodobowo monitoruje obiekt. Fachowcy z firmy ochroniarskiej Konsalnet zainstalują odpowiednio dobrane do potrzeb kamery oraz czujniki ruchu. W przypadku alarmu – spowodowanego np. napadem, włamaniem, zanikiem napięcia czy pożarem (zależnie od zastosowanych czujek) – pracownik całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów natychmiast odbiera sygnał i podejmuje stosowne, zgodne z procedurą działania (kontakt z Właścicielem, wysłanie Grupy Interwencyjnej etc.). Dzięki temu monitorowany obiekt jest objęty całodobowym nadzorem, także pod nieobecność Właścicieli.

Profesjonalne firmy zajmujące się ochroną budynków nagrania z monitoringu przechowują na serwerach. W przypadku trwałego zniszczenia obrazu lub uszkodzenia kamery, można w szybki sposób odtworzyć nagrania. W ofercie Konsalnetu, oprócz rejestracji nagrań, znajdziemy jeszcze wdrażanie, serwis i konserwację kompletnych systemów sygnalizacji.

Decydując się na profesjonalną firmę ochroniarską mamy gwarancję właściwego zabezpieczenia naszego biznesu przez 24 godziny na dobę.