Home Bezpieczeństwo Pakiety usługi Konsalnet iCCTV

Pakiety usługi Konsalnet iCCTV

Im większa powierzchnia budynku, tym trudniej zapewnić mu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nawet duża liczba pracowników ochrony fizycznej nie jest w stanie kontrolować całego obiektu. Dlatego warto zainwestować w profesjonalny system zabezpieczeń. Renomowany dostawca usług ochroniarskich, tj. Konsalnet poza systemem ochrony oferuje szeroki wybór zabezpieczeń technicznych i monitoring sygnałów alarmowych. Tego rodzaju rozwiązania pozwalają na szybszą reakcję w sytuacji zagrożenia co przekłada się na zwiększenie skuteczności systemu i bezpieczeństwa obiektu. Usługa iCCTV firmy Konsalnet pozwala na  dodawanie nowych funkcji do już istniejących urządzeń. Klient może wybrać odpowiedni pakiet dostosowany do swoich potrzeb oraz ilość dostępnych funkcji analitycznych.

Każdy, z trzech pakietów iCCTV, zawiera dziewięć standardowych usług, w których skład wchodzi m.in.: wideo obchód co 4 godziny, wideo weryfikacja zdarzeń alarmowych, gotowość grupy interwencyjnej oraz usługa administrowania systemu, wsparcie techniczne, funkcja wykrywania intruza i transkodowanie obrazu. Jeśli potrzebujemy zapewnić system ochrony większego budynku, który odwiedzają rzesze ludzi i zależy nam na rozbudowanych funkcjach, powinniśmy wybrać pakiet rozszerzony lub pełny. Ten pierwszy wzbogacony jest o funkcje „zliczania osób”, czy „znikającego i pojawiającego się obiektu”. Pamiętajmy, że iCCTV może być również narzędziem wsparcia dla komórek organizacyjnych przedsiębiorstwa – sprzedaży czy marketingu.

Funkcja „wykrywania znikającego obiektu” da Ci natychmiastową wiedzę na temat ruchu towarowego w twoim sklepie i magazynie. Dzięki danym z iCCTV możesz między innymi zoptymalizować proces dostaw. Jeśli nie chcesz w swojej firmie montować bramek, czy innych widocznych urządzeń monitorujących natężenie ruchu, a potrzebujesz precyzyjnie określić przepływ osób na swoim obiekcie idealnie sprawdzi się w tej roli funkcja „zliczania osób” oferowana. W przypadku wdrożenia funkcji w centrum handlowym będziesz mógł dzięki tej funkcji zoptymalizować wewnętrzne systemy budynku do natężenia ruchu czy zaproponować swoim najemcom bardziej efektywną reklamę.

W pakiecie pełnym usługi iCCTV oferowanej przez Konsalnet znajdują się takie funkcje jak: rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, funkcja rozpoznawania twarzy, rozpoznawania obiektu automatycznego monitoringu poruszającego się obiektu.

Jeśli istotny jest dla Ciebie monitoring poruszającego się obiektu znajdziesz go w pakiecie pełnym iCCTV. Dzięki tej funkcji iCCTV można zoptymalizować monitoring budynku. Po rozpoznaniu nieuprawnionej osoby istnieje możliwość automatycznej weryfikacji pozycji tej osoby na obrazie z kamery. Kolejne dostępne usługi w pakiecie pełnym to m.in.  „rozpoznawanie tablic rejestracyjnych”, które jest idealnym narzędziem w zarządzaniu parkingiem. Przekłada się na wzrost bezpieczeństwa oraz optymalizację zarządzania ruchem samochodowym. Dzięki połączeniu tej funkcji z listą pojazdów dozwolonych, można uszczelnić kontrolę dostępu do obiektu.

Dostępne na rynku rozwiązania firm ochroniarskich w zakresie analizy wideo obrazu opierają się na pojedynczych przeglądach przypisanych do jednej kamery. iCCTV firmy Konsalnet nie ma swojego odpowiednika na rynku polskim.

Pakiety usług iCCTV pozwalają na dokładną kontrolę i monitoring większych i mniejszych powierzchni budynków. Można je dostosować do swoich wymagań a tym samym znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa. System iCCTV pozwala na pełną rejestrację i raportowanie wybranej usługi.