Home Bezpieczeństwo Ochrona placówek handlowych

Ochrona placówek handlowych

Kradzieże towarów zdarzają się w prawie każdym sklepie. Niezależnie od rodzaju asortymentu: butik, sklep spożywczy czy  drogerie, każdy z nich w równym stopniu narażony jest na nieuczciwe działania ze strony  klientów. W sytuacjach kradzieży trzeba reagować szybko. Jeśli złodziej opuści sklep, na odzyskanie towaru jest małe prawdopodobieństwo. Profesjonalne agencje ochrony np. Konsalnet, znają metody działań złodziei i potrafią bardzo dobrze ze zabezpieczyć obiekt handlowy.

Placówki handlowe także nocą narażone są na kradzieże. Niezależnie gdzie się znajdują, czy w galerii handlowej, czy są oddalone od siedzib ludzkich, trzeba zapewnić bezpieczeństwo po zamknięciu. Firma ochroniarska Konsalnet działa w branży security nieprzerwanie od 1994 roku. Wieloletnie, bogate doświadczenie oraz najwyższe standardy obsługi pozwalają zapewnić zarówno zabezpieczenie przed kradzieżami ze strony klientów, jak i kradzieżami pracowniczymi, rozbojami i innymi incydentami, które mogą wydarzyć się w obiektach handlowych zarówno w dzień jak i w nocy. Zespół ochrony Konsalnet złożony jest z osób o najwyższych kompetencjach – pracownicy wykonujący służbę przechodzą dodatkowe szkolenia związane ze specyfika pracy w sklepach – od szkoleń dotyczących nowych technik kradzieży, po szkolenia z zakresu pomocy przedmedycznej czy obsługi Klienta.

Każdy obiekt handlowy ponosi straty: towar uległ zniszczeniu albo właśnie wpadł w ręce złodziei. Żeby prowadzony biznes miał sens, a straty z kradzieży nie były dotkliwe,  ważne jest zapewnienie ochrony. Dzięki odpowiedniej firmie ochroniarskiej możemy spać spokojnie.

Ochrona obiektów handlowych to jedna ze specjalności Grupy Konsalnet. Jako największa firma ochroniarska w Polsce, zapewnia bezpieczeństwo powierzchniom handlowym na terenie całego kraju m. in. galeriom handlowym, super- i hipermarketom, księgarniom, drogeriom, sklepom odzieżowym i przemysłowym, sklepom spożywczym i mniejszym placówkom.