Home Bezpieczeństwo Ochrona imprez masowych

Ochrona imprez masowych

Lato,  wakacje – to idealny czas na organizację rozmaitych wydarzeń. Impreza masowa polega na gromadzeniu większej ilości osób w celu spędzenia wspólnie miłych chwil. W przypadku takich spotkań bardzo ważnym elementem jest zapewnienie bezpieczeństwa.

Zabezpieczenie i ochrona imprez masowych stawia przed organizatorami i firmą ochroniarską duże wymagania. Wynikają one zarówno w przepisów prawnych, jak i szczególnego charakteru eventów, a co za tym idzie – i niestandardowych zagrożeń, jakie mogą wystąpić. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór i szkolenie pracowników ochrony obsługujących tego rodzaju wydarzenia oraz efektywny dobór narzędzi działania – tak, by zarówno ochrona mienia, jak i (przede wszystkim) ochrona osób fizycznych były niezawodne. Właśnie dlatego warto postawić na Konsalnet.

Firma ochroniarska Konsalnet oferuje usługi w zakresie zabezpieczenia koncertów, targów, eventów różnego rodzaju czy imprez sportowych.

Już na samym początku planowania imprezy powinno się podjąć decyzję na temat firmy, która będzie zabezpieczać wydarzenie. Wspólnie opracowany plan ochrony daje możliwość lepszego zabezpieczenia eventu. Taki plan powinien uwzględniać stopień zagrożenia, liczbę uczestników  oraz wielkość obiektu.  Firma Konsalnet w swojej ofercie posiada wszystko, by zapewnić bezpieczną i dobrą zabawę, m.in.:  profesjonalną ochronę imprezy, przygotowanie planu zabezpieczenia – ochrony imprezy, uzyskanie zgody na organizację imprezy masowej, zaplecze medyczne oraz sprzątanie terenu w trakcie i po imprezie.

Należy pamiętać, że pozytywna atmosfera wydarzenia nie wpłynie na wszystkich i nie zawsze uczestnicy zachowają się w sposób przewidywalny. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie personelu charakteryzującego się kulturą osobistą oraz opanowaniem.

 

Więcej informacji: www.konslanet.pl