Home Bezpieczeństwo Kompleksowa usługa ICCTV dla placówek handlowych

Kompleksowa usługa ICCTV dla placówek handlowych

Dzięki ofercie kompleksowej usługi Konsalnet iCCTV, przedsiębiorcy mogą  zyskać nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa przy zastosowaniu detekcji tablic rejestracyjnych, ale również zwiększyć efektywność biznesu przy użyciu funkcji zliczania osób, odwiedzających obiekt handlowy.

FUNKCJA WYKRYWANIA TABLIC REJESTRACYJNYCH

Dzięki integracji iCCTV z systemem awizacji pojazdów można uzyskać natychmiastową wiedzę, czy dany pojazd jest uprawniony do wjazdu na teren obiektu. Wpływa to nie tylko na większą skuteczność ochrony przed intruzem, ale również skrócenie czasu realizacji dostaw.

FUNKCJA ZLICZANIA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ LICZNIK ODWIEDZIN

Usługa zliczania przepływu osób może być z powodzeniem wykorzystana przez dział marketingu i obsługi klienta. Analiza ruchu osobowego w placówce handlowej to już nie tylko rejestrator wejść i wyjść, ale też system umożliwiający mierzenie efektywności promocji czy skuteczności sprzedaży. Dzięki niemu można obliczyć średnią wartość zakupów na jeden koszyk i określić kierunek poruszania się klientów. Jest to punkt wyjścia do zbudowania bazy wiedzy o zwyczajach zakupowych klientów. Właściciele sklepów mają dzięki temu dostęp do obiektywnych i stale aktualizowanych danych o swoich klientach. Razem z bazą danych transakcyjnych i lojalnościowych, można stworzyć odpowiednią ofertę dla konsumentów.

Funkcja zliczania osób w ramach kompleksowej usługi iCCTV może być równie wykorzystana do zoptymalizowania reklam w danym obiekcie handlowym czy ograniczenia kosztów działania klimatyzacji.

Dodatkowe rozwiązania systemu iCCTV firmy Konsalnet pozwalają zarówno na zyskanie wyższego poziomu bezpieczeństwa mienia przedsiębiorcy oraz wsparcia marketingowego i sprzedażowego biznesu. W celu dokładnego poznania wszystkich możliwych rozwiązań kompleksowej usługi iCCTV, zapraszamy na stronę firmy www.konsalnet.pl