Home Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo placówek handlowych

Bezpieczeństwo placówek handlowych

Usługi monitoringu są od lat na stałe obecne w sektorze handlu detalicznego. W sklepach, niezależnie od ich wielkości i branży jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych systemów zabezpieczeń.

Systemy do monitoringu stają się coraz bardziej popularne, bo zwiększają  poczucie bezpieczeństwa, chronią zarówno pracowników monitorowanej placówki, jak i towar zgromadzony na jej terenie. Standardem w palecie usług ochrony i monitoringu dla placówek handlu detalicznego jest zdalna obserwacja nawet kilku miejsc równocześnie, korzystając z sieci video-monitoringu i transmisji przez sieć www. Warto pamiętać, że dynamiczny rozwój technologii daje większe możliwości monitorowania obiektów niezależnie od pory dnia, planu powierzchni czy natężenia ruchu klientów, odwiedzających monitorowany obiekt. Z tego powodu nie słabnie zainteresowanie montażem systemu do monitoringu lub modernizacji istniejącej infrastruktury i wiele też firm decyduje się na ich montaż, korzystając z wyspecjalizowanych dostawców usług. Istotnym zagadnieniem jest wybór odpowiednich rozwiązań lub urządzeń, ich właściwy montaż, konfiguracja i wdrożenie skutecznie działającego systemu monitorowania. Wybór systemu monitoringu warto powierzyć specjalistom, którzy doskonale znają rynkowe standardy, najnowsze technologie i najlepsze praktyki w zakresie monitoringu i ochrony placówek handlowych czyli np.: pracownikom firmy Konsalnet.

W swojej ofercie Konsalnet posiada kompletne zestawy do video monitoringu. Dopasowanie funkcjonalności i możliwości ich wykorzystania zawsze dopasowane jest indywidualnie do potrzeb i specyfiki danej placówki handlowej. Firma oferuje kompletne zestawy dedykowane dla  sklepów, punktów usługowych, biur i przedsiębiorstw. Myślenie o usługach monitoringu warto rozpocząć od rozmowy ze specjalistą w dziedzinie ochrony osób i mienia. Więcej na www.konsalnet.pl