Home AGD Wnętrze uzupełnione stylem, czyli winiarki i sprzęt retro od marki Vestfrost

Wnętrze uzupełnione stylem, czyli winiarki i sprzęt retro od marki Vestfrost

Duńska marka Vestfrost w tym roku obchodzi swoje 55 urodziny! Okazją do świętowania pięknego jubileuszu będzie obecność firmy na Warsaw Home, jednych z najchętniej odwiedzanych targów wzorniczych w Polsce. Nie może Was tam zabraknąć!

winiarka6Marka Vestfrost, której historia sięga korzeniami 1963 roku, podczas targów zaprezentuje panujące trendy w wyposażeniu kuchni i wnętrz. Wśród produktów eksponowanych na stoisku znajdą się cenione na całym świecie winiarki, czyli chłodziarki do wina wyposażone w szereg rozwiązań dbających o optymalne warunki do przechowywania alkoholu. Wśród nich choćby przyciemnione drzwi z filtrami UV, drewniane półki absorbujące negatywne dla wina wibracje czy też system chłodzenia dobierający odpowiednią temperaturę.

Nie bez kozery Vestfrost stawia na rozszerzenie oferty tego typu urządzeń. Z perspektywy biznesowej, oferta winiarek trafiona jest w punkt, a wszystko to dzięki rosnącej modzie na picie szlachetnych trunków, w tym wina. Zauważalny jest wzrost sprzedaży alkoholu w naszym kraju, co więcej polski rynek wina jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Nie dziwi nas to, tym bardziej że podróżujemy, poznajemy kultury i smakujemy najlepszych i najdroższych kolekcji świata. Winiarki Vestfrost dzięki nowoczesnemu wzornictwu i zastosowanemu oświetleniu, są także stylistycznym uzupełnieniem wnętrza, co potwierdzi pięknie zaprojektowane stoisko firmy na Warsaw Home w nadarzyńskim PTAK Expo.

Marka Vestrfrost to jednak nie tylko winiarki. W ofercie producenta znajdziemy również –  współtworzone z koncernem Vestel do którego należy duńska marka – chłodziarko-zamrażarki, kuchnie wolnostojące, a także –– płyty grzewcze, piekarniki, czy zmywarki. Warsaw Home stanie się także idealną okazją do zaprezentowania zwiedzającym gościom najnowszego projektu wzorniczego marki – serii urządzeń retro, która nawiązuje do rodzinnego, domowego ciepła, docenianego przez wielu klientów.

 

Wszystkich zainteresowanych ofertą marki Vestfrost zapraszamy w dniach 4–7 października na stoisko nr B1.2 w Hali B. Bezpłatna rejestracja dla klientów biznesowych dostępna jest pod adresem: https://bit.ly/2Ms0m2H oraz https://bit.ly/2MphLsV oraz na stronę internetową vestfrosthome.eu.