Home AGD Włoskie okapy na Warsaw Home, czyli odwiedzamy ekspozycję marki SeeNERGY

Włoskie okapy na Warsaw Home, czyli odwiedzamy ekspozycję marki SeeNERGY

Już po raz kolejny raz włoska marka SeeNERGY obecna była na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz w PTAK Expo. Producent wysokiej jakości okapów zaprezentował swoje flagowe wyroby, wpisujące się w charakter wzorniczy targów Warsaw Home.

Targi Warsaw Home 2018 odbyły się w dniach 4–7 października. Podczas czterech dni, do podwarszawskiego Nadarzyna przybyły tysiące zwiedzających, w tym gości biznesowych chcących zapoznać się z trendami i najnowszymi technologiami, zwłaszcza w segmencie wyposażenia kuchni.

Marka SeeNERGY od początku swego istnienia stawiała na wyjątkowy design, dlatego podczas Warsaw Home nie mogło zabraknąć nietuzinkowych okapów wyspowych, przyściennych, sufitowych, a także do zabudowy – w tym najnowszych na rynku modeli połączonych z płytą indukcyjną/ceramiczną lub wysuwanych z blatu typu Down Draft. Są one nie tylko innowacyjne, ale jakże estetyczne w montażu – łączą dwa urządzenia w jednym zapewniając minimalistyczny wystrój wnętrza. Stanowią one także element najnowszych trendów w tym segmencie. Ich przykładem może być zaprezentowany na eskpozycji model Down Draft Piano.

Oprócz niego, producent zaprezentował klasyczny model „T-Line” w wersji z estetycznymi zaokrągleniami – Plasma, oraz wiele innych. Dzięki cichemu silnikowi o dużej wydajności okapy SeeNERGY  nie tylko skutecznie oczyszczają powietrze w kuchni, ale przede wszystkim pięknie wyglądają. Równie zjawiskowo, co wyeksponowany na stoisku model Manta w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Jak mówi dyrektor sprzedaży marki SeeNERGY w Polsce – Janusz Gwiazdowski, oferowane sprzęty produkowane są przede wszystkim z myślą o ludziach:

– Produkujemy wyjątkowe okapy dla wyjątkowych ludzi. Długoletnie doświadczenie oraz szybkie reagowanie na potrzeby odbiorców sprawiają, że nasze okapy spełniają oczekiwania najbardziej wymagających szefów kuchni. Słuchamy potrzeb rynku i finalnych użytkowników, nigdy odwrotnie. Produkty marki SeeNERGY dostępne są w Polsce od 2015 roku i sukcesywnie zwiększają swoją ofertę. Stawiamy na nieustanny rozwój, a także wysoki stopień innowacyjności naszych sprzętów. Używamy tylko podzespołów europejskich, nigdy chińskich, a to sprawia, że nasze wysokiej jakości sprzęty są z pewnością inwestycją na lata. W przypadku marki SeeNERGY wyjątkowo ważny jest włoski design, który jest w pewnym sensie dopełnieniem nowoczesnego wnętrza – dodaje w rozmowie z portalem BiznesTuba.pl, Janusz Gwiazdowski.

 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home po raz kolejny udowodniły, że wzornictwo i wyposażenie domów to…

Opublikowany przez BiznesTuba.pl Wtorek, 9 października 2018

Zobacz też:

Targi Warsaw Home 2018 w naszym obiektywie