Home AGD Świąteczny relaks z Samsung Smart TV

Świąteczny relaks z Samsung Smart TV

Zmęczeni oglądaniem „Kevina samego w domu” w każde Święta? A może przygody rezolutnego ośmiolatka to właśnie ten film, który uwielbia cała rodzina? Niezależnie od gustu czy zainteresowań, dzięki Samsung Smart TV każdy znajdzie coś dla siebie.

Święta to czas relaksu i upragnionego odpoczynku w gronie najbliższych. To okres, kiedy wreszcie możemy wygodnie rozsiąść się w fotelu i obejrzeć ulubione lub nigdy niewidziane produkcje. Co jednak zrobić, gdy stacje telewizyjne w swoich ramówkach po raz kolejny proponują te same filmy, a premiery nowych tytułów odbywają się w niedogodnych porach? To proste – stworzyć własną świąteczną ramówkę z Samsung Smart TV.

Świąteczny relaks

Telewizory Samsung Smart TV zapewniają dostęp do tysięcy filmów, seriali, programów rozrywkowych czy bajek, dzięki największej liczbie aplikacji. Nie trzeba już czekać, aby obejrzeć ulubioną komedię czy po raz kolejny oglądać ten sam, doskonale znany film. Wystarczy uruchomić HBO Go, Netflix, Amazon, Player.pl, FilmBox Live czy Onet VoD, by uwolnić się od nudnych powtórek proponowanych przez stacje telewizyjne lub obejrzeć premierowe odcinki nowych produkcji dokładnie wtedy, gdy mamy na to ochotę. Na użytkowników Samsung Smart TV czekają m.in. „Gwiezdne Wojny”, „Szklana Pułapka”, „Gra o Tron”, „Pakt”, „Singielka”, „Magic Mike”, „Młody papież”, „Upadek” czy „The Grand Tour”. Fani świątecznych komedii również znajdą coś dla siebie, w tym oczywiście kultowego już „Kevina samego w domu”.

Widoczna perfekcja

Poza możliwością tworzenia własnej ramówki, telewizory Samsung Smart TV oferują doskonałą jakość obrazu, dzięki czemu oglądane produkcje prezentują się naprawdę imponująco. Modele wchodzące w skład tegorocznej linii SUHD (np. KS7000 lub KS9000), dzięki technologii Quantum Dot i 10-bitowemu panelowi wyświetlają ponad… miliard barw! Funkcja HDR sprawia zaś, że obraz jest idealnie skontrastowany i wygląda bardzo realistycznie.

Nowoczesne kolędowanie

Czym byłyby święta bez kolęd? Telewizory Samsung Smart TV bez problemu łączą się z aplikacją YouTube, zapewniając szybki dostęp do tysięcy świątecznych utworów. Dzięki podłączeniu do telewizora soundbara, np. HW-K650, uzyskujemy krystalicznie czyste brzmienie o imponującej mocy. Możemy też zdecydować się na odtworzenie muzyki za pomocą przenośnego głośnika WAM6500, który sprawnie łączy się ze smartfonami, umożliwiając błyskawicznie przesłanie utworów zarówno z sieci, jak i zgromadzonych na telefonie. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się także podczas imprezy sylwestrowej w domu – każdy z gości będzie mógł bowiem mieć wpływ na odtwarzaną listę przebojów.