Home AGD Emocje pierwszego rzędu na wielkim ekranie

Emocje pierwszego rzędu na wielkim ekranie

Rok 2016 zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem sportowych wydarzeń. Właśnie odbywają się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, a następnie długo wyczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – Euro 2016. Pierwsza z imprez jest dla nas szczególnym wydarzeniem, ponieważ odbywa się w Polsce. Wielu z nas zamiast na trybunach zasiądzie przed ekranem telewizora, dlatego warto już teraz zadbać o to, by zapewnić sobie sportowe emocje na najwyższym poziomie.

Firma Samsung podpowiada, jak we własnym salonie stworzyć domową strefę kibica i poczuć atmosferę trybun bez wychodzenia z domu. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej to doskonały pretekst, by wyposażyć swoje mieszkanie w telewizor o dużej przekątnej.

Żeby być jeszcze bliżej, musiałbyś grać!

Oglądając mecz, chcemy być jak najbliżej wydarzeń – liczy się każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, ponieważ może on mieć wpływ na wynik rozgrywek. Telewizory Samsung o rozdzielczości Ultra HD 4K – czterokrotnie większej niż Full HD – zapewnią spektakularne kolory, wyjątkową jasność obrazu i kontrast*, pozwalając dostrzec każdy szczegół meczu, zaś zakrzywiony ekran zagwarantuje szersze pole widzenia i spotęguje efekt przestrzenności stadionu. Dopełnieniem domowej strefy kibica będzie idealnie dopasowany do telewizora zakrzywiony Samsung Soundbar, który bezprzewodowo zapewni jeszcze potężniejszy i bardziej realistyczny dźwięk, dostarczając emocji porównywalnych z tymi panującymi na trybunach.

Z myślą o kibicach Samsung wyposażył swoje telewizory Smart TV w Tryb Sport. Dzięki specjalnym ustawieniom obrazu oraz dźwięku, a także dodatkowym funkcjonalnościom fani sportu mogą niemalże przenieść się na stadion i poczuć niezwykłą atmosferę podsycaną okrzykami tysięcy kibiców. Co więcej, Tryb Sport umożliwia automatyczne nagrywanie i odtwarzanie powtórek najbardziej emocjonujących akcji. Wystarczy podłączyć do telewizora pamięć USB lub dysk twardy. Zmiana intensywności dźwięku, na przykład podczas żywiołowej reakcji kibiców, spowoduje automatyczne zapisanie najważniejszych momentów, by można było do nich powrócić w dowolnej chwili i dokładnie je przeanalizować, korzystając dodatkowo z opcji powiększenia obrazu. Co więcej, można oglądać mecz na żywo, odtwarzając jednocześnie jego kluczowe momenty – nawet na tym samym ekranie.

Radość z kibicowania będzie jeszcze większa, jeśli przed ekranem telewizora zgromadzimy przyjaciół, z którymi będziemy mogli wspólnie komentować porywające zagrywki i dopingować polskiej reprezentacji. Duży ekran pozwoli stworzyć we własnym salonie prawdziwą lożę VIP i być jeszcze bliżej akcji niż kibice na trybunach. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn tuż tuż, więc nie pozostaje nic innego jak zaprosić znajomych do pierwszego rzędu…

 

* Jakość obrazu zależy od modelu TV i zastosowanych w nim technologii

 

Samsung Electronics