Home AGD Elica na targach Warsaw Home Expo

Elica na targach Warsaw Home Expo

W dniach 3-6 października 2019 odbyły się największe targi wnętrzarskie w Europie Wschodniej – Warsaw Home. Nie mogło zabraknąć tam włoskiej marki Elica, producenta okapów i płyt.

Targi Warsaw Home są idealną okazją do przedstawienia najnowszych rozwiązań na rynku AGD i home decor. W nadarzyńskim kompleksie Ptak Expo każda hale B-F były wypełnione stoiskami z branży wykończeniowej, meblarskiej i AGD, a jedna z hal poświęcona była stricte polskim projektantom przedstawiającym swoje najnowsze pomysły na wystrój wnętrz.

Stoisko marki Elica cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Nietrudno było nie zauważyć potężnego trucka, w środku którego szef kuchni przygotowywał dla odwiedzających pyszne, prawdziwie włoskie dania w akompaniamencie lampki prosecco.

Uczestnicy targów byli żywo zainteresowani niekonwencjonalnym rozwiązaniem, jakie w swoich płytach indukcyjnych NikolaTesla wdrożyła Elica – wyciągiem dolnym. Dzięki niemu, wszystkie opary są pochłaniane od razu podczas gotowania z poziomu płyty. Dodatkowo, jako jedyna na rynku, marka posiada w swojej kolekcji gazową płytę z wyciągiem dolnym. Fani dobrego designu mogli nacieszyć oko kuchennymi okapami, których oferta jest w stanie usatysfakcjonować zarówno minimalistów, jak i fanów stylu glamour.

Julia Trepkowska