Home Wieści z firm Nagrody Lady Business Awards rozdane! Wśród nagrodzonych kobiet Gosia Baczyńska

Nagrody Lady Business Awards rozdane! Wśród nagrodzonych kobiet Gosia Baczyńska

Piątkowa gala Lady Business Awards zgromadziła w warszawskiej Galeria Bagatelle ponad 100 przedsiębiorczych kobiet, które należą do społeczności kobiet, chcących rozwijać się i promować własne osiągnięcia w biznesie.

Lady Business Club  to ogólnopolski klub kobiet biznesu, który od 2011 r. integruje oraz promuje przedsiębiorcze kobiety w Polsce i zagranicą. W piątkowy wieczór 26 października 2018  odbył się w nowym miejscu na mapie Warszawy – w Galerii Bagatelle. Plebiscyt, organizowany przez Lady Business Club Business Women Foundation dedykowany jest kobietom odważnym, ale także tym, które swoją działalnością zawodową i życiową postawą wyróżniają się w świecie polskiego biznesu. Po raz pierwszy organizator zaprosił do udziału również Polki działające poza granicami kraju.

W kapitule plebiscytu zasiadły laureatki Lady Gala Business Awards 2017 – wśród nich m.in. Jaga Hupało.

Laureatki, o sobie i swoich firmach (powyżej 5 lat)

– Jestem dumna z ludzi, z którymi pracuję, z ich rozwoju i osiągnięć. Z tego, że zmieniają swoją rzeczywistość i chcą ze mną pracować. To wspaniałe uczucie. Ogromne poczucie dumy daje mi także moja rodzina – powiedziała Diana Pakulska-Okraska, Eclipse Projekt z Warszawy, jedna z 7 Laureatek Plebiscytu Lady Business Awards 2018 w kategorii „Własna firma powyżej 5 lat”.

Zaś Jolanta Kreczmańska – dyrektor zarządzający firmą Kalmar z Warszawy – ogólnopolskiej  sieci oferującej  grzejniki dekoracyjne, w swoim zgłoszeniu napisała: – Jestem dumna, że nie naśladujemy innych, a kreujemy własne projekty, i to z pasją; a także z tego, że w firmie są ludzie, którzy pracują z nami już 19 lat.

– Jestem dumna, że z małej, szczecińskiej firmy staliśmy się marką dostrzeganą przez dużych dystrybutorów i zagranicznych partnerów. Możemy pochwalić się produktem, który bez problemu konkuruje ze światowymi markami, które wcześniej tylko podziwiałam – mówiła Daria Prochenka, Clochee Sp z o.o. ze Szczecina.

– Jestem dumna ze stworzenia i zarządzania grupą spółek, które od lat nieustannie się rozwijają i zdobywają  nowe rynki oraz z tego, że udało mi się pogodzić moją działalność zawodową i społeczną z udanym życiem rodzinnym – dodała Jolanta Suława, DZT Service Sp z o.o.

 – Cieszę się, że udało mi się zrealizować marzenia. W mieście, które 15 lat temu było nieprzychylne niepublicznej edukacji udało się stworzyć dwujęzyczne przedszkole, szkoły, które pod względem edukacyjnym plasują się w najwyższej pozycji, wśród kliku procent szkół z najlepszymi wynikami w Polsce. Jestem dumna, że wiele naszych działań jest przykładem dobrych praktyk, rozwiązań i pomysłów – powiedziała Kinga Wnuk, właścicielka Niepublicznego Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Liceum Ogólnokształącego im. Stanisława Konarskiego z Ostrowca Świętokrzyskiego

–Dumna jestem z tego, że po 8 latach pracy tak bardzo rozwinęło się miejsce, które stworzyłam i bardzo wpłynęło ono na ekosystem Dolnego Śląska. Że moja odpowiedzialność za miasto Wrocław, moje wartości pokazują innym, jak ważne są jednostki, jak warto wspierać i pomagać, bez założeń, że kiedyś na tym się skorzysta – mówiła Ewa Rogoż, Centrum inkubacji i biznesu Idea Place, z Wrocławia

Kamila Gutowski, właścicielka Skills Net Sp. z o.o. z Warszawy podsumowała: – Jestem dumna z tego, że firma mimo zawirowań zewnętrznych, ale również wewnętrznych, funkcjonuje nieprzerwanie od 8 lat. Dzięki pracy mamy podpisane kontrakty z największymi markami hotelowymi w Polsce. Jestem dumna z tego, że udało mi się zbudować zespół, który jest zaangażowany i oddany firmie.

W kategorii „Przedsiębiorcza Polka za granicą” zwyciężyła Violetta Lukasiewicz, właścicielka Polish School z Wielkiej Brytanii, która powiedziała: „Największą dla mnie nagrodą jest uśmiech i podziękowania od dzieci i ich rodziców za mój wkład w nauczanie i rozwijanie kreatywności u dzieci”.

Zobacz więcej zdjęć:

Piątkowa gala Lady Business Club zgromadziła w warszawskiej Galeria Bagatelle ponad 100 przedsiębiorczych kobiet….

Opublikowany przez BiznesTuba.pl Niedziela, 28 października 2018

 

Wyróżnienie specjalne dla Gosi Baczyńskiej

 W kategorii Wyróżnienie Specjalne, przyznawane przez członkinie Lady Business Club, za całokształt dotychczasowych osiągnięć otrzymała Gosia Baczyńska – jedna z najbardziej rozpoznawalnych projektantek, artystek i kobiet biznesu w Polsce i za granicą. Nagrodę wręczyła Jaga Hupało, właścicielka konceptu Jaga Hupało Born to Create, laureatka wyróżnienia specjalnego Lady Business Awards 2017.

Wyróżnienia specjalne otrzymały: Brygida Beck  Medyczne Centrum Naukowo Diagnostyczne BB-med. w Radomiu,  Magdalena Depa-Muniak  Apetyt na zdrowie z Tarnowa, Marika Krajniewska – Work for Fun z Warszawy, Aldona Laczycka Almot Sp. z o.o. z Piaseczna oraz Agnieszka Chołuj – właścicielka Spaceplan Sp. z o.o.

W Gali udział wzięły m.in. członkinie Lady Business Club z całej Polski, polscy przedsiębiorcy m.in. z Wielkiej Brytanii i Francji, goście specjalni LBC oraz przedstawiciele mediów i partnerów.

Galę poprowadził Jan Paweł Tomaszewski – właściciel firmy Idź Do Przodu – Życie Pasja Inspiracja, współautor książki „Doskonali Niedoskonali”, mówca motywacyjny oraz Emilia Bartosiewicz – twórczyni i prezes Lady Business Club Business Women Foundation, pomysłodawczyni Lady Business Awards.

Część artystyczną uświetniła swoim występem Marta Kuszakiewicz w towarzystwie Michała Pijewskiego, a na zakończenie wystąpiło Trio z Tap & Dance Jazz w składzie Agata Lange, Ewa Maciak na czele z Jiriną Nowakowską, która 25 lat temu przywiozła stepowanie do Polski.

Piękny i smaczny poczęstunek przygotowała dla gości Weranda Bistro, a za słodkie upominki odpowiedzialna była Batida.

Sponsorami głównymi Lady Business Awards byli: Idea Money, Weranda Bistro, Batida Catering, Celeste, Mokate, Loyd, Galeria Bagatelle, Spark Silver Jewelry oraz Salve Medica.

Do ​​grona​​ partnerów ​​dołączyli ​t​akże: wypożyczalnia mebli Rentdesign, Jaga Hupało – Born To Create, Yonelle, Feniks, InterContinental, red bull, Uplive.pl, Laser 3d, Pałac Cieleśnica, Bialcon, Hampton by Hilton, Hotel Post Fusch, Teatr Studio, Teatr Dramatyczny, Polski Związek Stepowania, Art Sushi, Restauracja Signature, perfumeria Quality, Studio Manilov, Art Novisti, RDL Hydraulics, Testimo, Agnieszka Wanat, Pracownia Kobiet, Alex Deco, Alles, Etno Caf, ibi.pl, Kropla Beskidu.

Wsparcia medialnego udzielili: Rzeczpospolita, Biznes musi sprzedawać, Biznestuba.pl, Damskie Sprawy, Marketing przy kawie, dwie szpilki, Marketing dla Ciebie, RMF Classic, epr.pl, mamopracuj.pl, Obcasy Podlasia, kobieta.pl, polki.pl, Czerwona Szpilka, Magazyn Pomorski, Kobieta w chmurze, QBusiness.pl, ladybusiness.pl business brands stories, a także Warsaw Highlights Magazine.

MS, BiznesTuba

Zobacz też:

XIII konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet okiem BiznesTuby