piątek, Sierpień 23, 2019
Facebook
BiznesTuba.pl to informacyjny portal ekonomiczno-biznesowy, tworzony przez ekspertów dla wszystkich, którzy rozumieją znaczenie gospodarki dla podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach i dla tych, którzy chcą te zależności lepiej poznać i zrozumieć. Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, wydarzenia z zakresu biznes, gospodarka, ekonomia, finanse, społeczeństwo.


  • RZETELNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ
  • PASJA I ZAANGAŻOWANIE
  • PROFESJONALIZM I JAKOŚĆ

to nasze MOCNE STRONY

 

Stanowimy zespół ludzi z charyzmą, których łączy wspólny system wartości. Każdego dnia rozwijamy nasze MOCNE STRONY, tak aby oferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, a Czytelnikom rzetelne treści.

Cel

Naszym celem jest promocja dobrych praktyk w relacjach biznesowych i mądrego prawa, które wspiera przedsiębiorczość. Piszemy o zjawiskach ważnych i tych, które niesłusznie pomijane, mają rzeczywisty wpływ na finanse, zarówno osobiste, jak i przedsiębiorców. Szukamy inspiracji do lepszego rozwoju i innowacji polskiej gospodarki wśród najciekawszych historii sukcesu polskich marek i ich liderów.

Misja i Wizja

Misją BiznesTuby.pl jest zapewnienie najwyższej jakości, obiektywnych treści dla ludzi biznesu ceniących najwyższą jakość i oryginalność oraz dla wszystkich zainteresowanych bieżącymi sprawami ze świata ekonomii, finansów, gospodarki, spraw społecznych.
Wizją BiznesTuby.pl jest stworzenie opiniotwórczego, biznesowego portalu informacyjnego, pełnego rzetelnych wiadomości z kraju i ze świata.

Co robimy

  • Informujemy szczegółowo i z zaangażowaniem. Na BiznesTubie.pl dowiesz się o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach gospodarczych. Nie boimy się pisać oraz mówić o sprawach kontrowersyjnych i często pomijanych. Nasi eksperci każdego dnia zdobywają najcenniejsze informacje ekonomiczne, biznesowe i społeczne, by móc się nimi dzielić w sposób obiektywny i rzetelny.

 

  • Zapewniamy profesjonalną obsługę prasową wydarzeń oraz sprawną i dobrze przemyślaną organizację konferencji, prezentacji czy spotkań.  Oferujemy pełne wsparcie logistyczne i techniczne dla firm, urzędów, organizacji oraz instytucji. Doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania przedstawicieli świata mediów i wiemy, jak skutecznie dotrzeć z Twoim komunikatem. Pracują z nami wysokiej klasy specjaliści: dziennikarze, specjaliści od wizerunku, operatorzy kamer, scenarzyści, styliści, technicy.

 

  • Kompleksowo organizujemy konferencje prasowe. Gwarantujemy obsługę fotograficzną i dziennikarską na najwyższym poziomie: profesjonalnie, sprawnie i rzeczowo. W pakiecie usług zapewniamy indywidualnie dopasowaną oprawę multimedialną, elektroniczne systemy rejestracji gości i akredytacji dla prasy oraz usługi tłumaczenia, obsługi logistycznej i technicznej wydarzenia.

 

  • Dokumentujemy przebieg imprez firmowych, planujemy i realizujemy profesjonalne sesje fotografii biznesowej – dla wybranej osoby lub całego zespołu, w miejscu pracy, w studio, w plenerze – zawsze w korzystnym świetle i otoczeniu. Wykonujemy zdjęcia do wywiadów, raportów, wydawnictw firmowych.

Kontakt

BiznesTuba.pl Sp. z o.o.

redakcja@biznestuba.pl

+48 666 311 900