Home Biznes Już niebawem premiera książki „50 wpływowych kobiet sukcesu” – z tej okazji...

Już niebawem premiera książki „50 wpływowych kobiet sukcesu” – z tej okazji rozdajemy darmowe egzemplarze

Jak informuje nas redakcja magazynu „Businesswoman & life”, już niebawem na rynku pojawi się inspirująca książka o przedsiębiorczych kobietach.

W książce zamieszczone zostały zamieszczone wywiady z właścicielkami firm, prezeskami oraz osobami znanymi z pierwszych stron gazet: dr Ireną Eris, Teresą Rosati, Ewą Minge, Mariolą Bojarską-Ferenc, Kasią Sokołowską, Kasią Grocholą, Urszulą Radwańską, Małgosią Leitner, Nataszą Urbańską i innymi uznanymi osobowościami.

Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie potrzebującym

Co ważne, cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Misją Wiosek Dziecięcych jest sprawienie aby każde dziecko dorastało w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa.

Obecnie w Polsce znajdują się 4 Wioski Dziecięce: w Biłgoraju, Kraśniku, Siedlcach i Karlinie, które pomagają opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców dzieciom.

Zobacz też:

Premiera książki podczas uroczystej gali w Warszawie – przyjdź i Ty!

Zwieńczeniem opisywanego projektu będzie uroczysta gala, która odbędzie się 14.06.2019 roku, w Hotelu Bellotto w  Warszawie.

Podczas gali wysłuchamy inspirujących opowieści kobiet biznesu i show biznesu, które odnoszą sukces prowadząc swoją przedsiębiorczą działalność.

„Starałyśmy się pokazać Bohaterki książki przez pryzmat ich zainteresowań i zaangażowania zawodowego, dlatego wywiady są mocno skoncentrowane na ich pracy, ścieżkach kariery, historii rozwoju firm, które stworzyły lub którymi zarządzają, ich przedsiębiorczości i wyzwaniach dnia codziennego. Ta książka to nie tylko zbiór wywiadów z kobietami sukcesu. Jest to także publikacja pokazująca, jak fascynujące jest komunikowanie się: poprzez rozmowę, gesty, działania, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.” – mówi Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna Businesswoman & life.

Zobacz też:

Bohaterki książki zainspirują nas swoimi historiami

 W świecie, którym dziś rządzą telefony komórkowe, media społecznościowe, SMS-y, maile oraz przeróżne komunikatory, ciągle jesteśmy ciekawi drugiego człowieka. Ciągle nam za mało historii, za którymi stoi z pasją przeżywane życie. Codzienna praca Bohaterek książki była i jest inspiracją nie tylko dla osób z ich najbliższego otoczenia. Pokazuje ona także innym, a w szczególności tym, którzy dopiero wkraczają na swoją zawodową ścieżkę, że warto rozwijać swoje pasje i podejmować wyzwania. W książce zawarte jest jeszcze jedno przesłanie. Odwołujemy się tu do zasłyszanego kiedyś zdania, że najlepszą komunikacją jest dawanie. Dawanie to gest, który może wywołać lawinę wartościowych działań.

Konkurs dla aktywnych – rozdajemy książki!

Fot. Business Woman & Life

Z okazji wydania tej inspirującej książki, redakcja portalu BiznesTuba.pl (która będzie obecna na premierze i wspiera projekt patronatem medialnym) zorganizowała konkurs. Wystarczy, że polubicie nasz profil na FB – a pod postem wskażecie kto oprócz wymienionych w książce bohaterek powinien trafić do kolejnego takiego wydania o przedsiębiorczych kobietach. Opowiedzcie nam, kto Waszym zdaniem jest dzisiaj prawdziwą Kobietą Sukcesu. Bohaterkami Waszych komentarzy mogą być podróżniczki, politycy, kucharki i szefowe kuchni, ale też aktorki, piosenkami czy kobiety z pasją, które zarabiają na tym, co kochają. Regulamin znajduje się tutaj.

Na odpowiedzi czekamy do 13 czerwca, do godziny 23:59. Dla 3 najciekawszych odpowiedzi mamy nagrodę – egzemplarz premierowej książki „50 Wpływowych Kobiet Sukcesu”. Zwyciężczyni najlepszego komentarza otrzyma prestiżowe, podwójne zaproszenie na galę organizowaną przez redakcję „Business Woman & Life”.

Zapraszamy!