Home Bezpieczeństwo Smart ochrona domu

Smart ochrona domu

Inteligentny monitoring domu – w razie włamania, napadu, zaniku napięcia, pożaru czy innej sytuacji ryzykownej to dziś niezbędna ochrona w każdym domu. Stawiamy na firmę Konsalnet, ponieważ ich Stacja Monitorowania Alarmów działa przez całą dobę, dzięki czemu szybko podejmują interwencję.

Stosowane przez Konsalnet nowoczesne technologie i usługi zapewniają wzrost poziomu świadczonych usług monitorowania oraz ich automatyzację. W związku z silną konkurencyjnością oraz malejącymi stawkami cenowymi, to właśnie jakość oferowanych usług jest głównym czynnikiem wyróżniającym firmy ochrony na tle innych podmiotów z branży.

Firma Konsalnet od wielu lat obecna na polskim rynku ochrony, stawia na nowe technologie, związane z wideo monitoringiem oraz analizą obrazu.

ZALETY SMART OCHRONY KONSALNET

  • To właśnie smart ochrona jest niezbędna do utrzymania właściwego poziomu bezpieczeństwa. Nowe technologie  wspierają, a czasem po prostu zastępują pracownika ochrony.
  • Inteligentna analiza obrazu, która dokonywana jest dzięki oprogramowaniu, które zainstalowane jest w systemie monitoringu w obiektach chronionych – ogranicza żmudną i czasochłonną pracę człowieka analizującego czasem godzinami zapisy z kamer, by odnaleźć ten właściwy moment np. dokonania kradzieży. Dzięki parametrom, które wprowadzone są do systemu, może on sam znaleźć i zanalizować nagrany materiał.
  • Dzięki smart systemom możemy usłyszeć, że potencjalni sprawcy zostali zidentyfikowani w krótkim czasie po zdarzeniu i policja zaczęła już za nimi pościg.

Więcej informacji na konsalnet.pl