Home Bezpieczeństwo Przyszłość w ochronie należy do systemu iCCTV

Przyszłość w ochronie należy do systemu iCCTV

System iCCTV – łączy w sobie funkcjonalności, które służyć mogą nie tylko działom bezpieczeństwa, ale też działom marketingu i obsłudze klienta. Dzięki niemu można policzyć klientów, podzielić przychody na liczbę odwiedzających, zobaczyć jaka jest średnia wartość zakupów na jeden koszyk, którędy klienci się poruszają itp.

Największe firmy ochroniarskie, takie jak Konsalnet posiadają pełne zaplecze, aby przygotować bardzo duży system ochrony iCCTV. Konsalnet dysponuje własnym działem projektowym, który na co dzień zajmuje się wdrożeniami technicznymi, w każdej możliwej skali, łącznie ze sklepami wielko-powierzchniowymi i największymi halami logistycznymi w Polsce.

Każde wdrożenie Konsalnet rozpoczyna od audytu bezpieczeństwa i audytu technicznego. Do iCCTV można podłączyć kamery różnych producentów, co jest zaletą, ponieważ optymalizuje koszt wdrożenia. Czasami można wykorzystać nawet stare kamery.

Firma Konsalnet integruje montaż kamer z własnym systemem komputerowym na terenie obiektu oraz obsługuje zdalnie z wykorzystaniem własnej centralnej Stacji Monitorowania Alarmów. Każdy system i obiekt ma swoją specyfikę, którą trzeba uwzględnić. Im więcej kamer tym większy obszar do obserwacji, więcej archiwizowanego materiału itd.

Rozwiązania iCCTV od Konsalnet  są wręcz idealne dla sieci obiektów, które mogę być obserwowane przez jedno centrum monitoringu z przeszkolonymi i doświadczonymi operatorami, wykorzystującymi wiedzę nabytą w obiektach klienta w celu poprawy ujęć i zapobiegania stratom.

Konsalnet iCCTV to innowacyjna i kompleksowa usługa, polegająca na inteligentnej analizie obrazu z kamer. Dzięki jej możliwościom osiągasz wyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności ochrony.

więcej informacji: konsalnet.pl